Професійний ремонт квартир, будинків та офісів в м.Київ та області
+38 (066) 932-52-82
Пн-Пт 9:00 -18:00
вул.Салютна 2

Дикі бригади

Дикі бригади.

Цю люди реально спалюють будинки, закладають тухлі яйця десь в квартирі тощо..

Дочитайте цю статтю і ви дізнаєтесь як поступути , якщо потрібно будувати чи робити ремонт з бригадою коли немає іншого виходу.

Ви не отримаєте ніякого контроля, не отримаєте ніяких документів, в 3 дорого з вас візьмуть і зроблять роботу погано.
Все , що ви прочитаєте зараз, це результат моєї персональної, багаточисленної взаємодії з одиночними робітниками та зі сформованими бригадами.
Хочу підмітити, що на білому свіді дійство є багато достойних бригад, але не достойних в десятки разів більше.

За весь час воєї роботи я не знайшов 100 відсоткового алгоритму вичислення недобросовісних персонажів. Тому що вони вишукано ховають свій родовід,
використовують фотографії не своїх робіт , а так як вони постійно кочують по різних містах та областях , реально подивитись їх попередні об’єкти
не представляється можливим.

Брига — що це взагалі таке? Хтось замислювався? Коли ви розберетесь , то багато моментів в відношенні до цього явища
для вас можуть змінити свій відтінок. Як в одну, так і в іншу сторону.

Перед тим, як написати цю статтю, я з першу проаналізував коментарі які пишуть і робітники-одиночки і члени бригад.
Вони з перших слів, під постами про брак на різних об’єктах черговим потерпілим через брак, видають себе словами, щось типу:
«Вирішили зекономити» , «Як заплатили так і побудували» , «Як заплачено так і зафігачено» , «потрібно було більше платити, тоді і ремонтувати краще будуть»
Все виключно про образу і зарплату .

Чому я проти бригад? Тому що у фірмах є хоча б начальник, ви можете через нього впливати, є хоч якась
звітність, хоч якісь документи. З бригадою такого не вийде. Чаще всього, вони скажуть : «Ну ми ж бригада, ми ж майстри, за гарну роботу платити треба багато.»
Відповідно ви не отримаєте ніякого контролю, ніяких нормальних договорів, в тридорого з вас візьмуть і зроблять роботу погано.

Обманщики завжди уникають договорів. Завжди створюють штучний ажиотаж. Вони завжди клянчуть аванси. Чудять з цінами. ,
Якщо провести короткий зріз , то самий вагомий аргумент на користь роботи з бригадою зі сторони замовника завжди є ціна.
Зі сторони робочих , не бажання працювати через прораба, або на фірмі, аргументуються присутністю посередників.
Одному не подобається висока ціна , іншим не подобається низька ціна. Зі сторони клієнта, не бажання працювати з фірмою або виконробом продиктовано
тим же самим посередником у вигляді тієї ж фірми. Що ж тоді заважає працювати клієнту з бригадою , а бригаді з клієнтом?
Бо обидва сплять і бачать як вони будуть працювати разом. А заважає вишня на весільному торті — нерозуміння.
Клієнт думає, що бригада усвідомлює, що працює не через фірму , повинна робити роботу по ціні робочих, але коли бригада каже клієнту свої реальні розцінки любов відразу закінчується
і наступають суворі будні.

Клієнт починає розуміти, що реальні задачі бригади заключаються в тому, щоб спробувати продати свою працю по ринковій вартості. Щоб отримати не розцінку робочих, а розцінку фірми тільки в свої руки.
У замовників дуже швидко наступає прозріння. Він починає розуміти, що : договору немає, гарантій немає, постачання немає, технінічний нагляд. Все це кладеться на замовника.
Після цього замовник починає збивати ціну, бригада починає включати задню, на виході сім-карта в смітник і слова «Як заплачено так і зафігачено»

Знаєте, в чому ще є нюанс працюючи з бригадою? Я не хочу всіх під одну гребінку , але че дуже часта ситуація.
Коли вам на квартирі наробили браку і ви не заплатили бригаді , ви б реально парились би з приводу того, що вони вам наробили шкоди, десь перерізали кабель, заклали за батарею тухле яйце, пробили трубу.

Потрібно, щоб у вас з бригадою були прямо залізні домовленності , навіть якщо з початку у вас все добре, ви вдарили по рукам, сіли з ними ввечері випили по 100 грам водки , всеодно все повинно бути закріплено на бумазі
що ви просто потім показуєте і кажете : ось бачишь, і це вже являється залізним аргументом.

Повертаючись до питання, що таке бригада і хто ці люди , приходимо до висновку — бригада, це группа людей , які об’єднались для того щоб працювати з клієнтом на пряму і бажано по розцінках фірми +- . Буває даже в плюс.
Повірте, слова: «професіоналу потрібно платити більше» магічним способом діє на замовника і деякі готові платити х2 будь яким бракоробам , які самі навіть повірили, що вони вже професіонали.
Бригада ніколи не буде працювати з кінцевим клієнтом по розцінках робочих, як того хоче клієнт. Це буде практично ринкова ціна, або навіть більше.
При цьому слід відмітити, що фірма для залучення об’єктів може їх робити з різним ступенем рентабельності, часто може дати ціну навіть і нижче ринку , то бригада так робити не буде.

Переважна більшість бригад приїжджають , як вони кажуть «на заробітки». За будівельний сезон стоїть задача заробити грошей на 4-5 місяців зимового періоду , щоб можна було зимою бити байдики.

Бувають ситуації коли послугами бригади все одно потрібно скористатись. ДЛя того, щоб не з’являлось спірних моментів потрібно розуміти, що в бригаді , як правило, відсутній інженер який по яким фізичним принципам працює
та чи інша конструкція чи техгологія. Через це , щоб не було спірних ситуацій, бригаді потрібно давати в руки проект. Навіть якщо, це якась зрозуміла для всіх робота.
То чи варто працювати з бригадою чи все ж таки ні? Напевно ви хочете написати в коментарях типу: ну ти ж все дав зрозуміти, що ні.
Рецепт простий, всього 3 пункта:
1) РОбимо нормальний, читабельний проект з робочою документацією де промальовані всі вузли , всі об’єми прописані.
Якщо представник бригади каже що ми так ніколи не працюємо, ми працюємо по іншому — все до побачення. На березі відразу домовляєтесь, що ви все робите по проекту.
2) Показуємо бригаді, отримуємо стверджувальну відповідь що їм все зрозуміло.
3) Домовляєтесь про поетапну оплату після контролю відповідності проекту.

Проект. Поетапна оплата. Контроль. Ось так можна обійтись без критичних помилок з бригадою

З вами був Евген Білан. КОмпанія «Ремонт Бутік» . Підписуйтесь на нас в соц.мережах. Ставте лайки 🙂

 

 

Дякуємо за вашу заявку!
Наш менеджер скоро зв'яжеться з вами.